Ūkio valdymo paslaugos

Mūsų  „OST Express“ specialistai užtikrins tvarkingas inžinerines sistemas, pastatų ūkio valdymo bei administravimo eigą, nuolat prižiūrimas patalpas ir pastatų teritorijas. Jums nereikės nuolatos rūpintis dėl pastatų būklės ar per didelių energijos sąnaudų – mūsų kvalifikuota komanda periodiškai  stebės pastatų būklę, energijos sąnaudas, taip pat, analizuos užsakovų poreikius. Kiekvienais metais pateiksime paslaugų vartotojams bei įgyvendinsime trumpalaikius ir ilgalaikius planus šių sąnaudų mažinimui bei optimizavimui, taipogi, geros pastato būklės užtikrinimui.

Yra daug priežasčių, kodėl mūsų klientai daro teisingus sprendimus pasinaudodami mūsų paslaugomis. Keli iš jų yra tai, kad kompanija nėra garantuota, jog jos darbuotojai sugebės atlikti tam tikras užduotis ar tinkamai įvertinti situacijas. Tuos dalykus už juos gali padaryti mūsų profesionali komanda, užtikrinanti pilną ir kokybišką darbų atlikimą. Taip pat,  galite ramiai ir nesiblaškydami susikoncentruoti į savo verslą bei patikėti visas užduotis ir problemas mūsų komandai.

Mūsų ūkio valdymo paslaugos įmonėms pasižymi gera organizacine struktūra, kuriai galėtume priskirti kelis požymius, tokius kaip koordinavimas, vientisumas, integracija bei sistemiškumas; procesais, kurie pasižymi ilgalaikiais pranašumais, dinamiškumu, prisitaikymu prie kintančių poreikių bei lankstumu. Taip pat, nepamirškime mūsų įmonei būdingų tikslų, tokių kaip išteklių apsauga, vertės saugojimas, skaidrumas, pelno bei išlaidų planavimas. Pastatų ūkio valdymo paslaugos vykdomos skiriant didelį dėmesį į mūsų klientą, išsiaiškinant ko jis tikisi iš pastatų ūkio valdymo, vidinius procesus – kokius darbus ar projektus reikės įgyvendinti, norint patenkinti mūsų kliento poreikius.  Taip pat, atkreipiame dėmesį į mūsų augimą, kaip būtų galima patobulinti paslaugų kokybę ir bendrą vystymąsi.

Pastatų ūkio valdymas – malonus įspūdis Jūsų klientams, saugi darbo aplinka, profesionaliai prižiūrėtos patalpos bei jų teritorijas, užtikrinta gera pastato būklė.

Susisiekite su mumis